fasaden akrylat

O nás

Firma P&J COLOURS, spol. s r.o. je súkromná spoločnosť bez zahraničnej majetkovej účasti, ktorá sa zaoberá výrobou vodou riediteľných fasádnych a interiérových farieb, stierok a omietok. Bola založená v roku 1994 so sídlom v Dolných Otrokovciach, vtedy ešte ako P&J združenie . Spoločnosť P&J COLOURS patrí medzi popredné subjekty v oblasti priemyselnej výroby fasádnych materiálov a materiálov na povrchovú úpravu v interiéroch. Kvalita ponúkaných produktov je založená na dlhoročných skúsenostiach a dlhoročnom sledovaní požiadaviek zákazníkov. Vo všeobecnosti odborník zo stavebníctva spája s menom P&J COLOURS garantovanú a overenú kvalitu s dlhoročnou skúsenosťou. Smerovanie našej spoločnosti je zamerané aj na ochranu životného prostredia pri výrobe náterových hmôt, kvalitu práce a poskytovania služieb zákazníkom, čo neustále zlepšuje dobré meno spoločnosti.

Už od vzniku našej firmy spolupracujeme výhradne s renomovanými slovenskými a zahraničnými spoločnosťami. Našou prioritou je flexibilita výroby a služieb, garancia vysokej kvality výrobkov a nízkych cien, ako aj neustály vývoj logistiky, aby sme boli kedykoľvek schopní uspokojiť požiadavky našich zákazníkov a dodali objednaný tovar včas a v dostatočnom množstve.

1995 – výstavba výroby a skladu (za RD) o rozlohe cca 250 m2

2002 – kúpa objektu bývalej základnej školy – prízemie výroba, podkrovie administratíva

2003 – výstavba skladu o počte 300 paletových miest hotových výrobkov

Dynamický rast stavebníctva v roku 2008 vyžadoval rozšírenie výroby.

2009 – začiatok výstavby úplne novej a modernej výrobnej haly so skladom

2010 – spustenie do prevádzky novej výrobnej prevádzky, rozšírenie skladu hotových výrobkov, vytvorením 1100 nových paletových miest